Skocz do zawartości

Podkręcamy.pl korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj Politykę prywatności. Akceptuję politykę prywatności

Forum komputerowe Podkrecamy.pl obejmuje swoją tematyką sprzęt komputerowy i jego podkręcanie. U nas też znajdziesz najnowsze nowinki techniczne ze świata IT. Doradzimy Ci, który hardware i software jest dedykowany dla Ciebie. Zobaczysz, że Twój sprzęt i oprogramowanie możesz sam naprawić. Wahasz się między Phenom X4, a Intel Core i7? Nvidia GeForce GTX 570 czy AMD Radeon HD6850? My Ci pomożemy! Powiemy Ci jak podkręcić procesor albo dlaczego karta graficzna nie działa. Z nami overclocking nie jest trudny! Zobacz, że i Ty możesz być Overclockerem!
Zdjęcie

Tani Cloud Server

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

unbreak

unbreak

Hand of Pleasure

• Moderatorzy
  • 6443 postów

Napisano 03 styczeń 2014 - 14:16

Właśnie natrafiłem na https://www.digitalo...de=f45227301b87 (daję refa, bo nikomu to nie szkodzi) :)
Ceny mają za przeproszeniem chore! 5$ / m-c :D

Jeszcze jak po rejestracji w zakładce billings wpisze się poniższy kod, otrzyma się 10$ na konto, czyli dwa miesiące gratis na testowanie:

DIVEIN10

Póki co testuję i nie mam zastrzeżeń. Działa szybko, mogę sobie ze swoim 'dropletem' robić co chcę, instalować / usuwać / modyfikować moduły.

• 0

Web Developer UNbREAK

- Tell me why? Why do you feel that you should still be together with Lisa?
- Sure. Cccc'mon man, our relationship ain't all weak and shit. Ya know I mean-I mean just because she's dead we should just break up or somethin'? FUCK THAT!
- Tommy, Tommy, Tommy, listen to me, she's dead man. You gotta move on.
- So what! So she's dead. Does that make you fresher than her? I don't think so! So she don't talk as much... and she really don't move around a lot. She's still fresh! She's still fun to be around! Heheh-heheh. You're just predjudice!

ŁakO

ŁakO

Pasterz forum

• Administratorzy
  • 726 postów

Napisano 03 styczeń 2014 - 19:44

Nakopać Ci za reklamę? :P

• 0

Programista PHP :: Personal portfolio

PC: Intel Core i5 3570K + SilentiumPC Fortis2 | Asrock Z77 Pro3 | Patriot Signature DDR3-1333 8GB | Corsair Force3 SSD 120GB | be-quiet L8 530W | SilentiumPC Regnum L50 Black | Razer DeathStalker

labik

labik

oc-addicted

• Użytkownicy
  • 1169 postów

Napisano 03 styczeń 2014 - 22:06

To twoja prywatna chmura czy cos publicznego? Jak public to sie pochwal.

• 0
CPU: i5-2500K @4.8
MoBo: ASRock P67 Pro3
RAM: Corsair Vengeance 2x4GB @1600 CL8
GPU:
VTX HD7870 @1100/1225
HDD: Samsung F3 1TB HD103SJ
PWR: Corsair TX650W

unbreak

unbreak

Hand of Pleasure

• Moderatorzy
  • 6443 postów

Napisano 07 styczeń 2014 - 10:09

Jaką reklamę? To nie reklama, polecam po prostu bo na prawdę dobra oferta i tyle :)

No nie moja, jakiejś firmy ze stanów :P Po prostu mam u nich konto i sobie chwalę. Najlepsze w tej cenie jest to że się ma normalnie roota i robisz tam co chcesz.

• 0

Web Developer UNbREAK

- Tell me why? Why do you feel that you should still be together with Lisa?
- Sure. Cccc'mon man, our relationship ain't all weak and shit. Ya know I mean-I mean just because she's dead we should just break up or somethin'? FUCK THAT!
- Tommy, Tommy, Tommy, listen to me, she's dead man. You gotta move on.
- So what! So she's dead. Does that make you fresher than her? I don't think so! So she don't talk as much... and she really don't move around a lot. She's still fresh! She's still fun to be around! Heheh-heheh. You're just predjudice!

registro.pl

registro.pl

oc-noob

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 07 luty 2014 - 17:07

Wszystko uruchamiane na KVM, stąd root.

A całe DO uderza w osoby, które kiedyś chcą same zająć się przygotowywaniem środowisk pod wirtualizację i udostępnianie zasobów.

Pozdrawiam,

r

• 0

konoos

konoos

oc-noob

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 03 maj 2015 - 11:41

To też zależy od wielu czynników tak naprawdę... Czasami lepsze są hostingi współdzielone niż dedykowane. Przykładowo moja strona: http://przeprowadzki-stolica.pljest postawiona na hostingu w nazwa.pl (współdzielonym) i nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek zaliczyła jakąś awarię czy przerwę w dostępie do usług...

• 0

ŁakO

ŁakO

Pasterz forum

• Administratorzy
  • 726 postów

Napisano 04 maj 2015 - 09:28

Hahahahahaha, masz na nazwie i nie pamiętasz żadnej awarii? xD

Usunąłbym ten post, ale rozbroił mnie na łopatki, zostawię dla potomnych :D

• 0

Programista PHP :: Personal portfolio

PC: Intel Core i5 3570K + SilentiumPC Fortis2 | Asrock Z77 Pro3 | Patriot Signature DDR3-1333 8GB | Corsair Force3 SSD 120GB | be-quiet L8 530W | SilentiumPC Regnum L50 Black | Razer DeathStalker

zielony27

zielony27

oc-noob

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 01 październik 2015 - 17:50

Jeżeli szukacie szybkiego i stabilnego serwera polecam Cal.pl, dają radę ze wszystkim, cena za serwer nie jest wygórowana a jakość naprawdę jest dobra. 

• 0

montownia

montownia

oc-noob

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 12 luty 2016 - 13:19

Dobre chmury ma teraz OVH. Można też spróbować a Nazwa.pl - lecz troszkę jestem do nich zrażony.

• 0

yasumi

yasumi

oc-freshman

• Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 20 luty 2016 - 16:27

Czemu się zraziłeś?

• 0

Link usunięty - reklama nie uzgodniona z administracją

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych